Vítejte Návštěvníku.

V nákupním košíku je:


Nejčastěji kladené dotazy


Jak jsou si podobné produkty, které vidím online oproti tomu co dostanu?

Monsta dbá na to, že produkty, které vidíte jsou stejné jako dostanete. Děláme vše, co můžeme, pracujeme s nejnovějšími technologiemi k dispozici, upravujeme odlesky každého obrázku vůči skutečnému vzhledu oblečení, které si koupíte. Udáváme také informace, pro oddálení opotřebení oblečení (barev, potisků). Ujistěte se, že jste si přečetli všechny informace u popisu oblečení před koupí. Všichni naši zákazníci budou informováni ohledně značky výrobce oblečení, hmotnosti, barvy tkaniny, designu potisku+barvy a nebo výšivky, co prodáváme. Při nejasnostech či otázkách ohledně oblečení nás prosím kontaktujte před koupí ať Vám můžeme co nejlépe pomoci. Na stránkách o jednotlivých produktech najdete nejen informace ale také obrázky s různými pohledy, aby Vám zajistily co nejvíce podrobností ohledně daného produktu a ulehčily Vám rozhodování při koupi. Vždy se ujistěte, že když kliknete na obrázek, otevře se Vám ve větším zobrazení pro podrobnější vizuální popis. Upozorňujeme, že se barvy mohou lišit nastavením vašeho monitoru. Nejsme odpovědni za případné zobrazení barev na vašem monitoru. Monitory se mohou lišit v nastavení barev, proto čtěte popis u produktů a nebo nás kontaktujte. 

Jaké jsou střihy triček?

Pro muže, jsou naše trička volná nebo atletické(upnuté). Záleží jak chcete nosit vaše tričko. Každý styl je jednotlivě u popisu zboží.

Pro ženy, jsou naše trička volná nebo upnutá. Záleží jak chcete nosit vaše tričko. Každý styl je jednotlivě u popisu zboží.

Jaký je nejlepší způsob péče o tričko (pokud jde o srážení)?

Téměř všechny produkty jsou 100% vysrážená bavlna, ale jak asi víte, mohou se ještě srazit. Nejlepší způsob, aby vaše tričko vypadalo jako nové co nejdéle, je šetrné zacházení a praní při 30°. Tím se předejde většině problémů a zachování struktury a kvality barev. Tato trička jsou z vysrážené bavlny, která zabraňuje dalšímu srážení oproti neupravené bavlně.


 

MONSTA Nuff Said tričko černé
MONSTA Signature tílko oranžové
MONSTA Muscle tričko černé
 

© monstastyle.cz